Druskų kambarys Druskis

Haloterapija – tai nemedikamentinis gydymas dirbtinai sukuriant druskų kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra bei oro drėgnumu. Šiai procedūrai yra skirtas specialiai tam pritaikytas kambarys. Kambaryje nepamatysite įprastų grindų arba sienų, kadangi viskas yra padengta druska. Pakėlę galvą galėsite grožėtis žvaigždėtu dangumi, o žvilgtelėję į druska užklotas grindis pasijusite kaip paplūdimyje. Paslaptingojo kambario led apšvietimas suteikia patalpai dar daugiau jaukumo ir padeda atsipalaiduoti. Specialiai, pagal individualų užsakymą pagaminti ergonomiški gultai, leis dar patogiau praleisti seansui skirtą laiką. Viena pagrindinių užduočių yra sugebėjimas mėgautis. Nereikia nenatūraliai sukelto dažno ar ypatingai gilaus kvėpavimo, svarbiausia yra įsipatoginti gulte ir atsipalaiduoti. Per specialias angas į šią patalpą bus pučiamas sausas druskos aerozolis, o druskos dalelės tokios mažos, kad pasieks, ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai padengs ir odos paviršių.

Dar nuo senų laikų žmonės gydėsi druska įvairias ligas. Vos prasidėjus slogai ar gerklės skausmui neretas iš mūsų naudojo, o gal dar ir naudoja druską nosies ar gerklės skalavimui. O vaikystėje tėveliai, įberdami druskos į medžiaginį maišelį, darydavo šildykles.

Daug žmonių gyvena didmiesčiuose, kuriuose visi kažkur skuba, bėga, o automobilių kiekis vis didėja. Oro užterštumas neretai peržengia normos ribas, o ką jau kalbėti apie rūkymą. Dūmai nuodija ne tik mūsų plaučius, visą organizmą iš vidaus, bet ir grožį – blogina odos būklę. Haloterapija padeda išvalyti užsiteršusius plaučius bei gydo odos susirgimus, tokius kaip aknė, neurodermitas.

Haloterapijos seansai rekomenduojami visiems žmonėms. Druskų kambario procedūros gydo plaučių, virusinių infekcijų, peršalimo, kvėpavimo takų ir net odos ligas. Labai svarbu paminėti, jog ši procedūra yra skirta ne tik gydymui, bet ir ligų profilaktikai. Verta pradėti šiuos seansus prasidėjus alergijai dėl buitinių, pramoninių dirgiklių, o taip pat padidėjus jautrumui tam tikroms cheminėms medžiagoms. Haloterapija ypač efektinga yra žmonėms, kurie dažnai serga rinitu, sinusitu, faringitu, bronchine astma. Reikėtų paminėti, kad ši stebuklingoji procedūra ne tik gydo įvairias ligas, bet ir mažina stresą, psichologinę įtampą. Gydo lėtinio nuovargio sindromą. Vien aplinka padeda atsipalaiduoti ir mėgautis, o kartais, pasinėrus į baltąją karalystę, prisnūsti.

Haloterapijos seansai vyksta kas 30min. Kad netektų laukti eilėse, Jūsų pačių patogumui prašome užsiregistruoti paskambinę į registratūrą telefonu +37052157176.

Taip pat pas mus vyksta VIP seansai, kuriuose galėsite atsipalaiduoti tik su savo šeima ar artimaisiais.

Atkreipkite dėmesį, kad pas mus druskų koncentracija vaikams 5mg2, o suaugusiems 10mg2.

 

 Dėmesio!

  • Karščiuojant, vos susirgus įvairiomis ligomis, ligos paūmėjimo metu į druskų kambarį eiti negalima. Lankytis reikia tada, kai jau pradedama sveikti ir nėra galimybės užkrėsti kitų.
  • Taip pat žmonės negali eiti turintys kraujavimą iš plaučių, sunkų širdies, kvėpavimo nepankamumą, sergant sunkiomis inkstų ligomis.
  • Turintys didelę uždarų erdvių baimę žmonės turėtų įvertinti savo galimybes.

 

 

                                                                              2021-ų metų  haloterapijos seansų kainos:

 

                                                       

  1. Suaugusiam 1 seansas 6.00  EUR
  2. Vaikai iki 12 m. 1 seansas 5.00  EUR
  3. Abonentas 1 asm. 5 seansai + 1 kartas nemokamai 30.00 EUR
  4. Abonentas 1 asm. 10  seansų + 2 kartai nemokamai 60.00 EUR 
  5. Šeimyninis 2 asm. 5 seansai + 1 kartas nemokamai 60.00 EUR  
  6. Šeimyninis 2 asm. 10 seansų + 2 kartai nemokamai 100.00  EUR
  7. Šeimyninis 3 asm. 5 seansai + 1 kartas nemokamai 75.00  EUR
  8. Šeimyninis 3 asm. 10 seansų + 2 kartai nemokamai 100.00 EUR
  9. Šeimyninis 4 asm. 5 seansai + 1 kartas nemokamai 100.00 EUR
10. Šeimyninis 4 asm. 10 seansų + 2 kartai nemokamai 200.00 EUR
11. Šeimyninis 5 asm.   5 seansai + 1 kartas nemokamai 140.00 EUR
12. Šeimyninis 5 asm. 10 seansų + 2 kartai nemokamai 250.00 EUR
13. VIP seansas (tik su šeimos nariais) 45.00  EUR

*Vaikai iki 2 metų su  gydytojo rekomendacija įleidžiami nemokamai. 

Visą karantino laikotarpį taikomos specialios kainos šeimai VIP seansams: 10 kartų abonementas - 50 eurų!!!