KRAUJAGYSLIŲ CHIRURGAS (ANGIOCHIRURGAS):

  1. Diagnozuoja ir gydo kraujagyslių ligas, tokias kaip išsiplėtusios poodinės kojų venos (venų varikozė), kapiliarų raizginiai, arterijų aterosklerozėkaklo arterijų patologija, pilvo aortos aterosklerozė, tromboflebitas ir su tuos susijusius negalavimus, tokius kaip kojų tinimas, kraujotakos sutrikimai (galvos svaigimai, galūnių tirpimas, žaizdų negyjimas ir pan.). 
  2. Atlieka diagnostinę echoskopiją: kraujagyslių echoskopija yra vienas populiariausių profilaktinių ir klinikinių  (diagnozei patikslinti)  neninvazinių tyrimų, leidžiančių pamatyti ir įvertinti venų ir arterijų kraujo pratekėjimo laipsnį ir greitį, kraujagyslių sienelėse esančius trombus ir embolus (ši būklė yra itin pavojinga, nes trombas gali atitrūkti nuo kraujagyslių sienelės ir nukeliauti į plaučius ar smegenis ir sukelti plaučių emboliją ar smegenų insultą). Klinikoje echoskopija atliekama vienu geriausiu rinkoje esančiu echoskopu - MyLabX5, kuris leidžia ne tik tiksliai nustatyti kraujagyslės pažeidimą, bet ir įvertinti kraujo tekėjimo greitį, kliūčių buvimą, pilną kraujo tiekimą ir pan. (vadinamą doplerometriją). 
  3. Atlieka skleroterapiją - venų varokozės ir kapiliarų tinklo gydymą vaistais. Jei tyrimų metu nenustatoma giliųjų venų patologijų, kraujotakos sutrikimams gydyti taikomas skleroterapijos metodas. Tai JAV ir Vakarų Europoje populiari procedūra, kurios metu į pažeistą kraujagyslę suleidžiami specialūs vaistai, kurie ją „užklijuoja“. Skleroterapija paveikta kraujagyslė palengva sunyksta ir kojos atrodo estetiškai. Svarbu paminėti, kad kraujotakos funkcijai nepakenkiama - darbą atlieka aplinkinės kraujagyslės. Be to, echoskopinio tyrimo metu gydytojas išsiaiškina, ar konkreti kraujagyslė yra būtina kraujotakos funkcijai užtikrinti, ar ją galima „užklijuoti“. Procedūra atliekama pačioje klinikoje procedūriniame kabinete. 
  4. Parenka kompresines kojines. Kompresinės kojninės/pėdkelnės - viena pagrindinių venų ir limfos tekėjimo sutrikimų gydymo būdas. Kompresines kojinės/pėdkelnės padeda išvengti kraujo sankaupų venose, riboja venų plėtimąsi, padeda paviršinių kraujagyslių uždegimo atveju ir nešiojamos trombozių profilaktikai. 
  5. Teikia pirmines nuotolines konsultacijas šiuo Covid -19 pandemijos laikotarpiu. 
  6. Jeigu reikia, nukreipia operaciniam gydymui.